Operator wózków widłowych – 9 brutto/h + 20 euro diety dziennie, Niemcy - ok. 350km od granicy!

KS PERSONAL SERVICE

Szczecin

2016-11-06

Operator wózków widłowych – Niemcy - ok. 350km od granicy!
East Service - jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem w prowadzeniu projektów rekrutacyjnych (KRAZ 13171). Współpracujemy ściśle z rzetelnymi i sprawdzonymi partnerami, poszukującymi wykwalifikowanego personelu:
Miejsce pracy: ok. Getyngi, Nordhausen
ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
- zbieranie towaru na Euro-Paletach,
- środek lokomocji: wózek widłowy czołowy lub boczny,
- zbierany towar z obszaru meblowego,
- ciężar od 5 - 30 kg, a pojedyncze kartony ok.60 kg,
- praca ze skanerami i oznaczeniem miejsc za pomocą kodów kreskowych,
- artykuły przemysłowe do czyszczenia mebli(w kartonach i na paletach).
WYMAGANIA:
- uprawnienia i doświadczenie na wózki widłowe czołowe lub boczne (Frontgabestapler, Seitengabrlstapler)
- znajomość j. niemieckiego na poziomie komunikatywnym lub dobrym podstawowym,
- dyspozycyjność.
OFERTA:
- stawka: 9€ brutto/h + 20€ netto diety/dzień,
- niemiecka umowa o pracę na czas nieokreślony z pełnym ubezpieczeniem,
- możliwość przejęcia przez niemiecki zakład pracy,
- zakwaterowanie organizowane przez pracodawcę, opłacone z góry/ na koniec miesiąca kwota potrącona z wynagrodzenia,
- praca od poniedziałku do piątku,
- zmiany : 2 w ciągu dnia (ranna i popołudniowa),
- praca w pełnym wymiarze godzin, nadgodziny oraz zmiany nocne płatne dodatkowo 25%,
- profesjonalna opieka polskojęzycznych dysponentów.
Aplikuj już teraz na podany adres mailowy: APLIKUJ lub zadzwoń 532 846 653
W aplikacji prosimy zawrzeć klauzulę:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie danych Osobowych Dz. U. nr 133 poz. 883 z póżn. zm. ).

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 99428 ofert pracy. Sprawdź!