OPERATOR MASZYNY

Human&Hunter

Łódź

2016-11-06

Human & Hunter (KRAZ 6664) to zespół doświadczonych specjalistów świadczących usługi doradztwa personalnego, rekrutacji i selekcji oraz pracy tymczasowej. Obecnie dla naszego klienta poszukujemy pracownika na stanowisko:

Miejsce pracy Łódź

Nr ref. OM/MB/Ł

OPIS STANOWISKA

  • Sterowanie procesem produkcyjnym - w zakresie nakładania na podajnik zgodnej jakościowo tektury, wykrojników
  • Sprawdzenie jakości wykonywanego wyrobu
  • Układanie wyrobu gotowego wg wymogów jakościowych odbiorców - na paletach

WYMAGANIA

  • Wykształcenie: średnie techniczne (mile widziane – mechanika, elektryka)
  • Doświadczenie w pracy na maszynach – m.in. produkujących tekturę oraz opakowania
  • Umiejętność obsługi komputera
  • Dyspozycyjność – praca zmianowa
  • Sumienność i odpowiedzialność
  • Komunikatywność oraz umiejętność współpracy w zespole

OFERUJEMY

  • Stałą pracę w strukturach międzynarodowego koncernu – o zasięgu globalnym
  • System premiowy

KLAUZULA

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV wraz z podaniem numeru ref. oraz dopisaną klauzulą: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Human & Hunter moich danych osobowych niezbędnych do realizacji tego i przyszłych procesów rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)."

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 99798 ofert pracy. Sprawdź!