Koordynator Projektu (Pracowników)

Human&Hunter

Lindau

2016-11-06

Human & Hunter (nr KRAZ6664), to zespół doświadczonych specjalistów świadczących usługi doradztwa personalnego, rekrutacji i selekcji oraz pracy tymczasowej. Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy pracownika na stanowisko:

Koordynator Projektu - (Pracowników)

Miejsce pracy : NIEMCY (Lindau)
Nr ref.: K/MB/Ł

OPIS STANOWISKA
• Nadzorowanie procesów na liniach i zarządzanie podległymi pracownikami
• Zlecanie i weryfikacja poprawności wykonywanych zadań podległych pracowników
• Weryfikowanie poprawności komponentów na liniach
• Nadzór nad poprawnym wypełnianiem raportów produkcyjnych
• Zapewnienie przestrzegania norm i przepisów BHP na podległym obszarze produkcyjnym.
• Utrzymywanie czystości na podległym obszarze produkcyjnym zgodnie z zasadami BHP
• Szkolenie pracowników ze standardów jakościowych oraz wymagań dotyczących stanowisk pracy
• Zamawianie komponentów z magazynu wg potrzeb produkcyjnych
• Obsługa administracyjna związana z dokumentacją zatrudnienia pracowników (podpisywanie umów, kompletowanie dokumentów, sporządzanie zestawień dotyczących ilości przepracowanych godzin, współpraca z działem płac)
• Realizacja zamówień oraz utrzymywanie doskonałych relacji z Klientem

WYMAGANIA
• Doświadczenie na linii produkcyjnej/kontrola jakości oraz zarządzanie zespołem pracowników w branży automotive - mile widziane
• Znajomość jęz. niemieckiego na poziomie B2-swobodna komunikacja rónież w obszarze zawodowym
• Znajomość programów: Microsoft Word, Excel, Outlook – poziom średniozaawansowany
• Doświadczenie związane z administracją kadrową pracowników – mile widziane
• Odpowiedzialność za powierzone zadania
• Umiejętność planowania i organizacji czasu pracy
• Mobilność oraz umiejętność pracy pod presją czasu
• Sprawność w podejmowaniu decyzji

FIRMA OFERUJE
• Umowę-zlecenie na czas 3-6 m-cy – po tym okresie umowę o pracę
• Samochód, laptop, telefon

Osoba zatrudniona może wynajmować pokój ze współlokatorem – koszt 300 euro miesięcznie lub mieszkać we własnym zakresie.

Zainteresowanych prosimy o przesłanie CV wraz z dopisaniem następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji – prowadzonych przez Human&Hunter - zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.).