Kasjer/ka-11zł/h-Kołobrzeg

Full Job

Kołobrzeg

2016-11-06

Agencja Pracy Full Job (numer certyfikatu 13243) dla swojego Klienta poszukuje osób zainteresowanych podjęciem pracy w markecie spożywczym.

Miejscowość: Kołobrzeg

Stanowiska:
- Kasjer/sprzedawca.

Opis stanowiska:
- obsługa kasy fiskalnej.

Wymagania:
-dyspozycyjność do pracy w systemie zmianowym,
-posiadanie aktualnej książeczki do celów saniarno-epidemiologicznych,
-sprawność fizyczna.

Mile widziane posiadanie doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku.

Oferujemy:
- umowę cywilno-prawną z pełnym ZUS-em,
- możliwość nawiązania stałej współpracy,
- niezbędne przeszkolenie.

Stawka 11zł bruttpo/h.

Kandydaci zainteresowani ofertą proszeni są o składanie CV na podany adres e-mail.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu jedynie z wybranymi Kandydatami.

W dokumentach aplikacyjnych prosimy o zamieszczenie następującej klauzuli:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie danych Osobowych (Dz.U.Nr. 133 poz.883)”
Oferta pracy tymczasowej.

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 102275 ofert pracy. Sprawdź!