Wykładanie towaru-od 13zł/h-od 2.11.-Widzew

Full Job

Łódź

2016-11-06

Agencja Pracy Full Job (numer certyfikatu 13243) dla swojego Klienta poszkuje osób zainteresowanych podjęciem pracy w markecie remontowo-budowlanym.

Miejscowość: Łódź (Widzew)

Opis stanowiska:
- wykładanie towaru oraz prace pomocnicze na dziale.

Wymagania:
- posiadanie obuwia ochronnego BHP (mille widziane)
- dyspozycyjność do podjęcia pracy od poniedziałku do piatku (godz.9-17)
- chęć i motywacja do pracy

Oferujemy:
- pracę na jedną zmianę w godzinach 9:00-17:00,
- umowę cywilno-prawną z ubezpieczeniem,
- stawke 13-14zł brutto/h.

Kandydaci zainteresowani ofertą proszeni są o składanie CV za pośrednictwem formularza.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu jedynie z wybranymi Kandydatami
Do przesyłanej oferty prosimy dołączyć klauzulę o następującej treści:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie danych Osobowych (Dz.U.Nr. 133 poz.883)”
Oferta pracy tymczasowej.

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 98969 ofert pracy. Sprawdź!