Przedstawiciel handlowy

Polski Instytut Odszkodowań

Radomsko

2016-11-06

Polski Instytut Odszkodowań to jedna z najbardziej znaczących firm odszkodowawczych na terenie Polski. Zajmujemy się odzyskiwaniem możliwie najwyższych odszkodowań w wyniku kompleksowej obsługi klienta.
Nasza pomoc prawna obejmuje: polisy obowiązkowe regulowane ustawą tj. polisa OC oraz wszelkie inne dobrowolne polisy ubezpieczeniowe z wypadków:
- komunikacyjnych,
- rolniczych,
- w czasie pracy,
- na uszkodzonej lub nieodśnieżonej nawierzchni chodnika.

Dla Naszych klientów rościmy również w przypadku:
- błędów w sztuce lekarskiej,
- ujawnionej afery spalinowej dotyczącej koncernu Volkswagena.

W imieniu klienta występujemy o:
- zwrot opłaty likwidacyjnej w Polisolokatach,
- zwrot pobranej przez banki składki z tytułu tzw. Ubezpieczenia Niskiego Wkładu Własnego.

Wychodząc naprzeciw potrzebom rynku posiadamy własny zespół radców prawnych i aplikantów radcowskich z wieloletnim doświadczeniem w likwidacji szkód w Towarzystwach Ubezpieczeniowych.
Współpracujemy z najlepszymi lekarzami orzecznikami, a naszą działalność prowadzimy na terenie całej Polski.

Stanowisko: przedstawiciel, kierownik, dyrektor.

Od kandydatów oczekujemy:
- Wysoko rozwiniętych umiejętności komunikacyjnych,
- Dobrej organizacji czasu pracy,
- Zaangażowania,
- Rzetelności,
- Chęci do pracy,
- Chęci rozwoju osobistego,
- Orientacji na osiąganie zamierzonych celów,
- Kreatywności
- Doświadczenie w sprzedaży i bezpośredni kontakt z klientem będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:
- Wysokie wynagrodzenie uzależnione od wyników + premie
- Cykl szkoleń: wprowadzających i rozwijających,
- Przejrzyste warunki zatrudnienia,
- Jasno wyznaczoną ścieżkę kariery,
- Możliwość awansu,
- Przyjazną atmosferę,
- Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,
- Rozwój osobisty,
- Stałą współpracę w oparciu o umowę zlecenie lub umowę o współpracy.

Opis stanowiska pracy:
- Pozyskiwanie nowych klientów,
- Kontakt z obecnymi kontrahentami oraz utrzymywanie dobrych relacji,
- Budowanie własnej struktury sprzedażowej,
- Pomoc przy kompletowaniu dokumentacji z klientem.

Osoby zainteresowane proszone są o przesłanie swojej aplikacji drogą elektroniczną lub kontakt mailowy.

Tel. 502-945-347

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 100014 ofert pracy. Sprawdź!