Kontroler jakości

Dekpol S.A.

Pinczyn

2016-11-17

Dekpol S.A. w związku z dynamicznym rozwojem firmy
zatrudni osobę na stanowisko:

Miejsce pracy: Pinczyn, k. Starogardu Gdańskiego

Wymagania:

  • wykształcenie techniczne,
  • umiejętność czytania rysunku technicznego,
  • umiejętność posługiwania się podstawowymi przyrządami pomiarowymi,
  • minimum podstawowa znajomość procesu spawania,
  • mile widziane uprawnienia VT1/VT2.

Obowiązki:

  • bieżąca kontrola jakości produkowanych wyrobów,
  • wykonywanie czynności kontrolnych na poszczególnych etapach procesu produkcji,
    prowadzenie bieżącej dokumentacji,
  • praca w trybie zmianowym.

Oferujemy:
 ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,
 atrakcyjne warunki pracy,
 udział w nowych, ciekawych projektach,
 możliwość realizacji celów zawodowych,
 szansę na realizowanie własnych pomysłów,

Aplikacje prosimy składać na adres:
Dekpol S.A.
ul. Gajowa 31
83-251 Pinczyn
tel. 058/ 560 10 75
Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie danych Osobowych Dz. U. nr 133 poz. 883 z póżn. zm. )" Uprzejmie informujemy, że kontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Nadesłanych ofert nie zwracamy.

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 100790 ofert pracy. Sprawdź!