Brand manager

edrone

Kraków

2016-11-06

edrone to pierwszy system klasy CRM stworzony dla e-sklepów. edrone uzyskuje bardzo wysokie oceny od swoich klientów i został wyróżniony w kategorii support podczas gali ekomers 2015. Firma jest złotym sponsorem największego wydarzenia branżowego - Targów e-commerce Solutions, Warsaw Expo 2016.

O produkcie:

System automatycznie zbiera i analizuje dane o zachowaniu użytkownika w sklepie i tworzy spersonalizowane komunikaty zwiększające sprzedaż i dopasowujące ofertę. Innowacja edrone polega na wykorzystaniu edrone Social CRM oraz technologi Machine Lerning. Jest to też jedyny na rynku system Marketing Automation ściśle zaprojektowany dla e-commerce.

O firmie:

Nasza firma działa na rynku od 2008 roku. Stworzyliśmy m.in. platformę click apps, która jest liderem na rynku polskim i środkowo-europejskim i jest rentowną firmą udostępniającą software w modelu SaaS.

edrone

CRM dla e-commerce

www.edrone.me

oferuje pracę na stanowisku

Brand Manager

Opis stanowiska:

  • Wprowadzanie i rozwój startupu edrone na rynki zagraniczne, poprzez opracowanie i wdrożenie strategii promocyjnej.

  • Monitorowanie i optymalizacja prowadzonych działań marketingowych poprzez analizę ich efektywności w poszczególnych kanałach komunikacji,

  • Analiza danych rynkowych, działań konkurencji, trendów konsumenckich.

  • Prowadzenie social media i e-PRu dla profilu edrone w zasięgu lokalnym i globalnym.

  • Realizowanie strategii content marketingowej edrone na rynki zagraniczne.

  • Monitoring Internetu

  • Tworzenie Notek Prasowych w zakresie strategii Public Relations i pozyskiwanie partnerów do działań PR z naciskiem na media branżowe i prasę na rynkach zagranicznych.

Wymagania:

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku.

  • Wiedza na temat branży e-commerce.

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego

  • Mile widziana wiedza na temat platformy Magento.

  • Znajomość dowolnego systemu CRM lub systemu do monitoringu

  • Zaangażowania i dynamizmu w działaniu.

  • Wysoko rozwinięte umiejętności organizacyjne.

  • Zdolności interpersonalne.

  • Samodzielność.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie, umowa o pracę po okresie próbnym.

  • Indywidualną ścieżkę rozwoju kariery zawodowej.

  • Stałą integrację wewnątrz zespołu poprzez wydarzenie branżowe.

  • Pracę w przyjaznym, dynamicznie rozwijającym się zespole specjalistów.

  • Pracę w centrum Krakowa w nowoczesnym, dobrze wyposażonym biurze.

  • Benefity dla pracowników - MultiSport Plus oraz pakiety medyczne

Zainteresowany/a? Prześlij nam swoje CV na adres: APLIKUJ

Prosimy o dopisanie nast. klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101 poz.926, ze zm.)”

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 100404 ofert pracy. Sprawdź!