Junior Account Manager

edrone

Kraków

2016-11-06

edrone to pierwszy system klasy CRM stworzony dla e-sklepów. edrone uzyskuje bardzo wysokie oceny od swoich klientów i został wyróżniony w kategorii support podczas gali ekomers 2015. Firma jest złotym sponsorem największego wydarzenia branżowego - Targów e-commerce Solutions, Warsaw Expo 2016.

O produkcie:

System automatycznie zbiera i analizuje dane o zachowaniu użytkownika w sklepie i tworzy spersonalizowane komunikaty zwiększające sprzedaż i dopasowujące ofertę. Innowacja edrone polega na wykorzystaniu edrone Social CRM oraz technologi Machine Lerning. Jest to też jedyny na rynku system Marketing Automation ściśle zaprojektowany dla e-commerce.

edrone

CRM dla e-commerce

www.edrone.me

oferuje pracę na stanowisku

 Opis stanowiska:

  • Budowanie i utrzymywanie długotrwałych relacji z klientami

  • Kreowanie pozytywnego wizerunku firmy w kontaktach z klientami

  • Zbieranie opinii klientów na temat oferowanego produktu

  • Praca na innowacyjnym narzędziu

  • Monitoring Internetu i Social Media

  • Praca z przyjaznymi narzędziami do zarządzania pracą i kontaktem z klientem (CRM), dzięki którym Twoja praca będzie bardziej zorganizowana i przyjemniejsza

  • Przygotowywanie maili marketingowych i transakcyjnych dla Klientów firmy

Wymagania:

  • Wiedza na temat branży e-commerce

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego

  • Zaangażowania i dynamizmu w działaniu

  • Wysoko rozwinięte umiejętności organizacyjne

  • Zdolności interpersonalne

  • Samodzielność

  • Chęć nauki

Mile widziane:

  • Doświadczenie (praktyka) na podobnym stanowisku

  • Znajomość dowolnego systemu CRM lub systemu do monitoringu

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie, umowa o pracę po okresie próbnym

  • Indywidualną ścieżkę rozwoju kariery zawodowej

  • Stałą integrację wewnątrz zespołu poprzez wydarzenie branżowe

  • Pracę w przyjaznym, dynamicznie rozwijającym się zespole specjalistów

  • Możliwość pracy z największymi sklepami internetowymi w Polsce, oraz możliwość zdobycia bardzo specjalistycznej wiedzy

  • Pracę w centrum Krakowa w nowoczesnym, dobrze wyposażonym biurze

  • Benefity dla pracowników - MultiSport Plus oraz pakiety medyczne

Prosimy o przesyłanie CV na adres: APLIKUJ

Prosimy o dopisanie nast. klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101 poz.926, ze zm.)”

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 98247 ofert pracy. Sprawdź!