Konsultant/sprzedawca - infolinia wychodząca - branża energetyczna

LEVEL WORK

Warszawa

2016-11-06

Konsultant Telefoniczny

Opis stanowiska:
- kontakt telefoniczny z klientem;
- sprzedaż energii/gazu dla rynku prywatnego;

Wymagania:
- komunikatywność i wysoka kultura osobista;
- dyspozycyjność 6-8 h dziennie od pn-pt;
- mile widziane doświadczenie w sprzedaży energii elektrycznej :)

Aczkolwiek osoby bez doświadczenia także mile widziane - zapewniamy szkolenie, aby przygotować Cię do pracy na tym stanowisku;

Oferujemy:
- stabilność zatrudnienia;
- podczas okresu próbnego (3 miesiące) zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie;
- pracę w dni powszednie (wolne weekendy) w godzinach 9:00-21:00, gdzie grafik jest elastyczny i możesz go ułożyć jak chcesz :) ale co najmniej po 6h pracy dziennie.

Wynagrodzenie:
- stawka godzinowa 12,00 zł/h brutto + premia za każdą sprzedaż;

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o przesyłanie CV ze zdjęciem poprzez formularz - prosimy nie zapomnieć o dopisaniu klauzuli dot. wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych w procesie rekrutacji.

Agencja Pracy Tymczasowej i Doradztwa Personalnego LEVEL WORK Nr Certyfikatu 10944