Operator maszyn CNC Belgia

Oliwia Klich Consulting

Liege

2016-11-06

Firma konsultingowa OK Consulting posiadająca Certyfikat Wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr. 13992 poszukuje osób do pracy na stanowisko:

Operator maszyn CNC

Miejsce pracy: Belgia

Główne zadania:

  • Ustawianie i programowanie maszyn CNC na sterowaniu Mazatrol,
  • Monitorowanie stanu technicznego używanych narzędzi,
  • Prawidłową realizację procesu produkcji na obrabiarce,
  • Dobór i ustawienie narzędzi na podstawie dokumentacji.

Wymagania:

  • Znajomość języka angielskiego,
  • Minimum 2 letnie doświadczenie w pracy na maszynach CNC,
  • Znajomość programowania i sterowania Mazatrol,
  • Wykształcenie kierunkowe,
  • Umiejętność czytania rysunku technicznego,

Oferujemy:

  • Stała praca w delegacji w oddziale firmy w Belgii,
  • Umowa o pracę na pełen etat,
  • Atrakcyjna podstawa wynagrodzenia plus diety,
  • Zakwaterowanie,
  • Komfortowe warunki i przyjazną atmosferę pracy.

Uprzejmie informujemy, iż zastrzegamy sobie prawo kontaktu jedynie z wybranymi osobami.
Aplikacje prosimy przesyłać klikając w przycisk APLIKUJ TERAZ.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na wykorzystanie i przetwarzanie przez firmę Oliwia Klich Consulting danych osobowych do celów związanych z procesem rekrutacji oraz udostępnianie danych potencjalnym pracodawcom w ramach prowadzonych procesów rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 ze zm.) o Ochronie Danych Osobowych. Przysługuje mi prawo dostępu do moich danych, ich poprawiania oraz usunięcia."