Lekarz Pediatra / Lekarz Medycyny Rodzinnej

Recruiters

Gorzów Wielkopolski

2016-11-06

Miejsce pracy: Kostrzyn nad Odrą

Obowiązki:

 Udzielanie świadczeń w ramach umowy z NFZ

Wymagania:

  • II stopień specjalizacji bądź ukończona specjalizacja wg nowego trybu; z pediatrii, medycyny rodzinnej lub w trakcie specjalizacji - ostatnie 2 lata;
  • Umiejętności interpersonalne i nastawienie na jakość obsługi Pacjenta;
  • Znajomość obsługi komputera;

Oferujemy:

  • Pracę w stabilnej firmie, będącej liderem w swojej branży na lokalnym rynku;
  • Atrakcyjne wynagrodzenie;
  • Dodatkowe Benefity: opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe na życie - na preferencyjnych warunkach;
  • Miłą i przyjazną atmosferę.

Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych przy realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych (DZ.U. nr 133, poz. 883)

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 102337 ofert pracy. Sprawdź!