Konsultant telefoniczny - prezentacja produktów

LEVEL WORK

Warszawa

2016-11-19

Konsultant Telefoniczny

Opis stanowiska:
• telefoniczna prezentacja porcelany stołowej oraz wysyłka darmowych paczek powitalnych;

Wymagania:
• komunikatywność i wysoka kultura osobista;
• dyspozycyjność do pracy w godzinach 9:00 - 20:00 i soboty 10-16;

Oferujemy:
• stabilność zatrudnienia (projekt działa cały rok);
• podczas okresu próbnego (3 miesiące) zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie;
• system premiowy oraz konkursy;
• możliwość rozwoju zawodowego;
• przyjazną atmosferę w pracy w młodym zespole;
• elastyczny grafik – możliwość indywidualnego dopasowania;

Wynagrodzenie:
• stawka godzinowa 12 zł brutto >126 h < 13 zł brutto + premie

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o przesyłanie CV przez portal
Prosimy o dopisek klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).”

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 99851 ofert pracy. Sprawdź!