Magazynier - prace magazynowe, prace manualne

LEVEL WORK

Warszawa

2016-11-05

Agencja Pracy Tymczasowej i Doradztwa Personalnego LEVEL WORK Nr Licencji 10944

MAGAZYNIER

OFERTA DOTYCZY PRACY TYMCZASOWEJ DO KOŃCA ROKU!

Zakres obowiązków:

• Drobne prace magazynowe/obsługa urządzeń wykonujących tłoczenia/drobne prace manualne;
• Przestrzeganie procedur;

Wymagania:
• Punktualność i odpowiedzialność;
• Dyspozycyjność do pracy:
- praca w dwóch zmianach - dziennych i nocnych - po 11h !!!

* Mogą zdarzyć się pracujące soboty i niedziele

Oferujemy:
• Zatrudnienie do końca bieżącego roku w oparciu o umowę zlecenie;
• Grafik ustalany jest indywidualnie;

Wynagrodzenie:
• Stawka godzinowa 13 zł/h brutto

Jesteś zainteresowany/a? WYŚLIJ do nas swoje CV!

Prosimy o dopisanie klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)”

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 98258 ofert pracy. Sprawdź!