Zastępca Kierownika Sklepu – dobre zarobki + premie

KS PERSONAL SERVICE

Poznań

2016-12-07

East Service  (13171)– jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem w prowadzeniu projektów rekrutacyjnych. Współpracujemy ściśle z rzetelnymi i sprawdzonymi partnerami, poszukującymi wykwalifikowanego personelu. Nasz profesjonalizm potwierdzają setki osób, które z naszą pomocą znalazły pewne zatrudnienie.
Obecnie dla naszego partnera, poszukujemy kandydatów na stanowisko:
Zastępca Kierownika Sklepu
Lokalizacja: Poznań
Obowiązki:
- planowanie pracy zespołu,
- motywowanie personelu,
- realizacja planów sprzedażowych,
- dbanie o przestrzeganie procedur i standardów obowiązujących w firmie,
- monitorowanie stanu zapasów,
- rekrutacja pracowników.
Wymagania:

- wykształcenie minimum średnie,
- doświadczenie handlu (mile widziane w branży wykończenia wnętrz),

- znajomość przepisów fiskalnych oraz umiejętność sporządzania analiz sprzedaży,
- bardzo dobrze rozwinięte umiejętności komunikacyjne,

- umiejętność pracy w zespole,
- dobra organizacja pracy własnej oraz podległego zespołu,
- umiejętność radzenia sobie z sytuacjami stresowymi,
- biegła obsługa komputera.
Oferujemy:
- zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
- atrakcyjne wynagrodzenie miesięczne,
- do wynagrodzenia podstawowego premie,
- pracę w systemie równoważnym (siedmiodniowym) w godzinach 10.00-20.00,
- stabilne zatrudnienie w prężnie rozwijającej się firmie z tradycjami,
- pracę w zgranym zespole oraz w dogodnej lokalizacji w Poznaniu.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie dokumentów aplikacyjnych na adres APLIKUJ

W aplikacji proszę o zamieszczenie klauzuli
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacyjnego, zgodnie z przepisami ustawy z 29 sierpnia 1997 o ochronie danych osobowych (t.j. Dz.U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z poź. zm.). "

Uprzejmie informujemy, że skonstatujemy się z wybranymi Kandydatami.

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 98260 ofert pracy. Sprawdź!