New Business Manager

click apps sp. z o.o.

Kraków

2016-11-04

Jeżeli jesteś osobą otwartą, lubisz nawiązywać nowe kontakty, i budować relacje bezpośrednie z ludźmi, ogarniasz internety i social media!?

DOŁĄCZ do NAS!

Miejsce pracy: Kraków

Obowiązki:

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za aktywne pozyskiwanie nowych klientów dla usług grupy click network. Zakres jej działań obejmuje m.in.:

  • Budowanie i utrzymanie aktywnego portfela klientów należących do grupy click network

  • Realizowanie wyznaczonych celów sprzedażowych

  • Opracowywanie koncepcji sprzedaży oraz przygotowywanie spersonalizowanych ofert i prezentacji sprzedażowych, przy użyciu takich narzędzi jak prezi.com i power point

  • “Zarządzanie relacjami z klientami” - koordynowanie spotkań i utrzymywanie kontaktów poprzez wykorzystanie takich systemów jak CRM, Asana.com, Kalenadarz google, Google maps, firmowa skrzynka gmail, Google dokumenty, Google drive

  • Monitorowanie i raportowanie wyników kampanii reklamowych klientów podczas ich trwania i po ich zakończeniu;

  • Aktywna współpraca z innymi działami firmy w procesie obsługi klienta i realizacji przedmiotów umowy.

  • Ciągłe podnoszenie własnych kwalifikacji w zakresie sprzedaży, marketingu internetowego i branży social media.

  • Śledzenie najnowszych trendów w marketingu internetowym i społecznościowym

Wymagania:

  • Dyspozycyjność w pełnym wymiarze godzin.

  • Łatwość nawiązywania nowych kontaktów i budowy relacji.

  • Wiedza o marketingu Internetowym i aktywność w mediach społecznościowych.

  • Znajomość rynku, klientów, którzy potrzebują obecności w Internecie i mediach społecznościowych,

  • Łatwość prowadzenia prezentacji i negocjacji handlowych;

  • Doświadczenie w sprzedaży usług Internetowych, w tym przynajmniej rok w sprzedaży kampanii reklamowych klientom wymagającym indywidualnego podejścia.

  • Doskonała organizacja czasu i systematyczność działania;

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego

  • Przynajmniej rok doświadczenia w e-marketingu, sprzedaży, social media, e-PR, lub szeroko rozumianej branży reklamowej

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • Dokładnie opisana ścieżka kariery, określona na 2 lata wraz z Progresywnym wynagrodzeniem opartym o dokładny biznes plan spółki

  • Atrakcyjny system prowizyjny i premii kwartalnych

  • Pracę przy ambitnych i prestiżowych projektach dla znanych marek

  • Pracę w przyjaznym, dynamicznie rozwijającym się zespole specjalistów

  • Własny system szkoleń z najnowszych trendów w marketingu Internetowym, branży social media, technologii, startup’ach oraz sprzedaży bezpośredniej

  • Pracę w centrum Krakowa w nowoczesnym, dobrze wyposażonym biurze

  • Benefity dla pracowników - MultiSport, pakiety medyczne

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 99377 ofert pracy. Sprawdź!