Finanse - BIURO stała praca Wysokie premie !

Justyna Kowalewska

Warszawa

2016-11-03

Miejsce pracy : Biuro w centrum Warszawy

Opis stanowiska :
- Kontakt telefoniczny z klientem,
- Tworzenie ofert,
- Zapoznanie klienta z rynkiem i możliwościami,
- Udział w zebraniach i szkoleniach,

Oczekujemy :
- Dyspozycyjności 5 dni w tygodniu
- Otwartości
- Konkretnego nastawienia na cel
- Łatwości w nawiązywaniu kontaktów

Oferujemy :
- Stabilne zatrudnienie
- Atrakcyjne wynagrodzenie i premie
- Wolne weekendy
- Możliwość rozwoju w oparciu o pakiet szkoleń i pomoc managera oraz kolegów z biura.
- Elastyczne podejście do potrzeb i możliwości każdego pracownika.
- Możliwość awansu

Prosimy o przesyłanie cv poprzez portal , zastrzegamy sobie możliwość kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.

W CV konieczne jest zamieszczenie klauzuli o ochronie danych osobowych, t.j.:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; (tekst jednolity: Dz.U. z 2015r., poz. 2135 z późn. zm.)."

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 99473 ofert pracy. Sprawdź!