Konsultant/ka ds aktualizacji baz danych

JOBS

Warszawa

2016-11-28

Zakres obowiązków:

Do obowiązków operatora należy zbieranie telefonicznie informacji w oparciu o otrzymaną bazę kontaktów. Praca nie jest związana ze sprzedażą, telemarketingiem.

Od kandydatów oczekujemy:

  • Wykształcenia co najmniej średniego
  • Umiejętności obsługi komputera
  • Dobrej dykcji
  • Komunikatywności
  • Pozytywnego nastawienia
  • Inwencji twórczej
  • Konsekwencji w działaniu
  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Nie wymagamy statusu studenta, statusu emeryta/rencisty

Oferujemy:

  • Elastyczny czas pracy (możliwość pracy w niepełnym wymiarze godzin)
  • Możliwość rozwoju w strukturach firmy
  • Pracę w przyjaznej atmosferze w firmie będącej liderem w swojej branży
  • Szkolenia od podstaw
  • Stawkę godzinową + prowizję
  • Terminowe wypłaty
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie
Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 100912 ofert pracy. Sprawdź!