Pakowanie towaru - Skarbimierzyce

KADRY SERWIS Sp. z o.o.

Skarbimierzyce

2016-11-03

Jako Kadry Serwis Sp. z o.o. działamy na rynku Pomorza Zachodniego świadcząc na najwyższym poziomie usługi dla sektora małych i średnich przedsiębiorstw w zakresie wynajmu pracowników tymczasowych, rekrutacji i selekcji pracowników oraz doradztwa personalnego.

Dla naszego klienta, poszukujemy chętnych do pracy przy zabawkach:

Wymagania:
-mile widziany status osoby uczącej się,
-chęć do pracy,
-dokładność.

Obowiązki:
-prace przy zabawkach polegające na drobnych pracach manualnych (np. oklejanie, składanie).

Oferujemy:
-dogodny dojazd,
-atrakcyjną stawkę godzinową,
-wynagrodzenie wypłacane terminowo.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV na adres: APLIKUJ

W razie pytań proszę dzwonić pod numer tel. 531 641 084 lub 91-852-50-51

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą o Ochronie Danych osobowych z dn. 29.08.1997 r. Dz. U. Nr 133, poz.883)”

Jest to oferta pracy tymczasowej.

11779 - nr wpisu do ewidencji agencji zatrudnienia.

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 99301 ofert pracy. Sprawdź!