Sprzedawca do sklepu narzędziowego z orzeczeniem - Wrocław

Capital Work sp. z o.o

Wrocław

2016-12-05

Firma Capital Work sp. z o.o. wspierająca zatrudnienie Osób Niepełnosprawnych, prowadzi aktualnie rekrutację na stanowisko: Sprzedawca w sklepie narzędziowym (z orzeczeniem o niepełnosprawności).
Miejsce pracy: Wrocław

Wymagania:
• aktualne orzeczenie o niepełnosprawności
• dobra organizacja pracy
• dyspozycyjność, zaangażowanie
• wysokie zdolności komunikacyjne
• umiejętność obsługi kasy fiskalnej i terminala kart płatniczych mile widziana

Zakres obowiązków:
• sprzedaż produktów
• fachowe doradztwo
• dyspozycyjność – praca zmianowa

Oferujemy:
• umowę o pracę
• terminowe wypłaty wynagrodzeń
• pracę w miłej atmosferze

Prosimy o przesłanie CV (max 2 strony, mile widziane zdjęcie) na adres e-mail: APLIKUJ oraz o zamieszczenie klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

Uprzejmie prosimy o informację w CV na temat orzeczenia o stopniu niepełnosprawności.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 98247 ofert pracy. Sprawdź!