Księgowa Z ORZECZENIEM O NIEPEŁNOSPRAWNOŚCI

Profesja

Poznań

2016-11-03

Agencja Zatrudnienia PROFESJA posiada wpis do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia prowadzonego przez MGPiPS (Certyfikat nr 8838).

Aktualnie dla naszego Klienta – autoryzowanego dealera samochodowego, który działa na wielkopolskim rynku do 25 lat, poszukujemy osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności na stanowisko:

KSIĘGOWA

Obowiązki:
- nadzór nad bieżącą informacją o rozrachunkach i stanie majątkowym firmy,

- dekretowanie,

- księgowanie dokumentów,

- wystawianie dokumentów księgowych,

-  współpraca w realizacji zadań windykacyjnych,

- uzgadnianie kont finansowych z dokumentacją innych jednostek wewnętrznych i zewnętrznych.

Wymagania:
-  mile widziane wykształcenie wyższe ekonomiczne,

- poparta doświadczeniem wiedza o zagadnieniach księgowych,

- min. 3 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku,

- bardzo dobra znajomość aktualnych przepisów,

- umiejętność obsługi komputera (Word, Exel) oraz znajomość programów księgowych,

- ukończony kurs księgowości,

- orzeczenie o niepełnosprawności,

- samodzielność oraz dobra organizacja pracy własnej.

Oferujemy:

- stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

- atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa plus premia uznaniowa)

- pracę w renomowanej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji za pomocą niniejszego serwisu, bądź o kontakt telefoniczny pod numerem 537-597-666.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: " Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922). "

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 99629 ofert pracy. Sprawdź!