Regionalny Przedstawiciel Handlowy ds. Inwestycji Budowlanych

Grupa Progres

Gdynia

2016-11-10

Grupa kapitałowa Progres to ogólnopolski dostawca rozwiązań z zakresu pracy tymczasowej, rekrutacji stałych, szkoleń oraz doradztwa personalnego.

Dla naszego klienta, dynamicznie rozwijającej się firmy oferującej materiały budowlane w bardzo dobrych cenach w związku z dynamicznym rozwojem na Pomorzu poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Obszar działania: Gdynia, Reda, Rumia, Wejherowo, Lębork, Puck, Kartuzy i okolice

Zakres obowiązków:

  • Rozwijanie produktów firmy na rynku budowlanym,
  • Pozyskiwanie nowych klientów inwestycyjnych w terenie (region obejmuje m.in. miasta Gdynia, Reda, Rumia, Wejherowo, Lębork, Kartuzy i okolice),
  • Stałe monitorowanie rynku inwestycji budowlanych,
  • Pełne doradztwo, także techniczne, w kwestii obsługi inwestycji budowlanej dla klienta inwestycyjnego,
  • Realizacja planów sprzedażowych, przy wsparciu innych działów firmy,
  • Cykliczne sporządzanie planów i analiz z prowadzonej działalności,
  • Współpraca z innymi działami firmy,
  • Godne reprezentowanie klienta w terenie.

Wymagania:

  • Wykształcenie przynajmniej średnie – mile widziane budowlane,
  • 2 – letnie doświadczenie w branży budowlanej na stanowiskach sprzedażowych (przedstawiciel, sprzedawca) lub w firmach wykonawczych (zastępca kierownika budowy, architekt itp.),
  • Znajomość prawa budowlanego na poziomie doradczym niezbędna do prawidłowego wsparcia klienta,
  • Wysoka kultura osobista, dużo pozytywnej energii i samodzielności w podejmowaniu działań,
  • Prawo Jazdy kat. B,
  • Chęć do rozwoju rynku.

Oferujemy:

  • Pracę w firmie oferującej dobrej jakości produkty w bardzo dobrych cenach,
  • Wynagrodzenie podstawowe + bardzo dobre prowizje (informacje do uzyskania na spotkaniu),
  • Pracę w trybie home- office, z dostępem do biura regionalnego na nowym stanowisku,
  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie na eksponowanym stanowisku,
  • Niezbędne narzędzia pracy (samochód służbowy, laptop, telefon),
  • Pracę w zespole osób nastawionych na sukces, ale nie zapominających o pozytywnym podejściu do życia.

Osoby zainteresowane prosimy o aplikowanie poprzez przycisk formularz na stronie:

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 99672 ofert pracy. Sprawdź!