Kierownik Produkcji - Prawobrzeże

KADRY SERWIS Sp. z o.o.

Szczecin

2016-11-03

Jako Kadry Serwis Sp. z o.o. działamy na rynku Pomorza Zachodniego, świadcząc na najwyższym poziomie usługi dla sektora małych i średnich przedsiębiorstw w zakresie wynajmu pracowników tymczasowych, rekrutacji i selekcji pracowników oraz doradztwa personalnego.

Dla naszego Klienta, firmy z branży budowlanej, poszukujemy kandydata na stanowisko:

Kierownik Produkcji
Miejsce pracy: Szczecin
Nr ref.: KPS/10/2016

Opis stanowiska:
- Zarządzanie przebiegiem produkcji,
- Realizacja planów produkcyjnych,
- Kontrolowanie wydajności oraz jakości produkcji,
- Rekrutacja nowych pracowników oraz zarządzanie podległym zespołem,
- Uczestnictwo w projektach związanych z rozwojem firmy.

Wymagania:
- Wykształcenie min. średnie, techniczne,
- Znajomość narzędzi Lean Manufacturing,
- Mile widziana znajomość języka angielskiego lub niemieckiego,
- Doświadczenie na podobnym stanowisku.

Oferujemy:
- Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
- Możliwość rozwoju zawodowego,
- Wynagrodzenie ze stałą podstawą i comiesięczną premią.

Osoby zainteresowane proszone są o przesłanie CV na adres: APLIKUJ
W tytule proszę wpisać numer referencyjny: KPS/10/2016

W razie jakichkolwiek pytań proszę dzwonić pod numer 531-641-084, 575-769-333, 91 852 50 51

Informujemy, ze skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.
Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).”

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami.

11779 – numer wpisu do rejestru Agencji Zatrudnienia.

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 98969 ofert pracy. Sprawdź!