Specjalista ds. promocji i rozwoju

Warsztat Treningu

Poznań

2016-11-03

Firma zajmująca się sprzedażą wysokiej jakości produktów i usług w obszarze sport i fitness  poszukuje do swojego zespołu specjalisty ds. promocji i rozwoju

Zakres obowiązków:

  • Inicjowanie nowych projektów

  • Pozyskiwanie oraz budowanie relacji i kontaktów z zewnętrznymi partnerami biznesowymi

  • Reprezentowanie firmy na zewnątrz, współpraca, budowanie i podtrzymywanie relacji biznesowych, negocjacje z partnerami zewnętrznymi

  • Monitorowanie trendów rynkowych oraz  konkurencji

  • Tworzenie ofert handlowych

Od kandydata wymagamy:

  • Doskonałej organizacji pracy i dużej samodzielności

  • Kreatywności i nastawienia na realizację celu

  • Bardzo dobrych umiejętności komunikacyjnych i interpersonalnych

  • Praktycznej  znajomość pakietu MS Office (power point, word, excel)

Mile widziane:

  • Doświadczenie z zakresu sprzedaży i marketingu

  • Doświadczenie w tworzeniu projektów graficznych

  • Doświadczenie w przygotowywaniu kampanii reklamowych, wydarzeń promocyjnych

  • Znajomość  braży sport&fitness będzie dodatkowym atutem

Oferujemy

  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie i młodym zespole

  • Możliwość zdobycia doświadczenia oraz rozwoju zawodowego

  • Udział w wielu wydarzeniach i imprezach sportowych i  biznesowych, gdzie lepiej poznasz rynek, zbudujesz własne kontakty, poszerzysz horyzonty

  • Pracę przy ciekawych projektach

  • Możliwość wdrażania własnych pomysłów

  • Atrakcyjne wynagrodzenie stosowne do posiadanych kwalifikacji

Proces rekrutacji będzie odbywał się 3 etapowo:

I - rozmowa kwalifikacyjna

II - tworzenie prezentacji sprzedażowej

III - podpisanie umowy i wyznaczenie celów

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami,

a I etap rekrutacji odbędzie się 14 listopada

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Artur Andersen Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”.

Aplikacje prosimy kierować na adres mailowy: APLIKUJ

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 98259 ofert pracy. Sprawdź!