Pakowacz/Pakowaczka

Profesja

Wolsztyn

2016-11-03

Agencja Zatrudnienia PROFESJA posiada wpis do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia prowadzonego przez MGPiPS (Certyfikat nr 8838).

Dla Naszego Klienta zajmującego się kompleksowymi usługami z zakresu konfekcjonowania, pakowania materiałów drukowanych, marketingowych oraz zestawów, poszukujemy osób zainteresowanych pracą jako:

PAKOWACZ/PAKOWACZKA

Miejsce pracy: Wolsztyn

Zakres obowiązków:

- proste prace manualne,

- pakowanie materiałów drukowanych, marketingowych.

Wymagania:

- mile widziane zdolności manualne,

- chęć do pracy,

- gotowość do podjęcia pracy w systemie zmianowym.

Oferujemy:

- pracę na pełen etat,

- stawkę godzinową,

- pracę od zaraz.

Osoby zainteresowane prosimy  o kontakt pod numerem 537838222 lub o przesłanie CV na adres e-mail APLIKUJ

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 102275 ofert pracy. Sprawdź!