Konsultant ds. sprzedaży

Pure Health&Fitness sp. z o.o.

Kielce

2016-12-02

Jatomi Fitness

Jatomi Fitness to największa sieć klubów fitness w Polsce. Obecnie posiadamy 37 klubów na terenie kraju  i kilkadziesiąt na innych rynkach. Nasi trenerzy wiedzą w jaki sposób zmotywować Cię do ćwiczeń, sprawić abyś osiągnął rezultaty, a przede wszystkim polubił treningi i uczynił z nich ważną część swojego życia. Jeśli lubisz sport i aktywne spędzanie czasu wolnego a także chciałbyś promować zdrowy styl życia oraz korzyści płynące z członkostwa w naszych klubach to właśnie ciebie szukamy. Aktualnie poszukujemy pracowników na stanowisko:

Kogo szukamy??

Jeśli sport jest także Twoją pasją i chcesz spędzać dni w pracy na promowaniu korzyści płynących z członkostwa w naszych Klubach, nie czekaj – wyślij swoją aplikację już dziś!

Nie masz doświadczenia zawodowego? U nas je zdobędziesz! Mocniej niż na doświadczeniu zawodowym koncentrujemy się na postawie kandydata. Pozytywne nastawienie jest dla nas ważniejsze niż wcześniejsze doświadczenia zawodowe. Przede wszystkim szukamy entuzjastycznie nastawionych osób, miłośników fitnessu i szeroko rozumianego zdrowego stylu życia.

Co oferujemy??

Oferujemy pracę na pełen etat w oparciu o umowę o pracę, elastyczne godziny pracy, jasny system prowizyjny oraz wiele dodatkowych narzędzi motywacyjnych.

Zapewniamy prawie nieograniczone możliwości rozwoju. Promujemy i dajemy szansę wszystkim, którzy chcą osiągać więcej.

Dołączając do zespołu Jatomi Fitness otrzymasz nielimitowany dostęp do wszystkich naszych klubów oraz wsparcie, jakie można w nich otrzymać - opiekę dietetyczną, najlepsze zajęcia fitness, strefy relaksu, itd.

Jakie będą Twoje obowiązki??

Do Twoich codziennych obowiązku będzie należeć kontakt z Klientem poprzez aktywną sprzedaż oferty Klubu, poznawanie indywidualnych potrzeb Klienta, prezentowanie oferty Klubu oraz dbanie o najwyższą jakość obsługi klienta zgodnie z przyjętymi standardami marki Jatomi Fitness!

Aplikuj przez eRecruiter klikając link poniżej:

Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych przy realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych (DZ.U. nr 133, poz. 883)

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 100407 ofert pracy. Sprawdź!