Monter klimatyzacji

ADK Sp. z o.o.

Much

2016-11-03

MONTER KLIMATYZACJI / Kälteanlagenbauer / Klimanalagenbauer - NIEMCY   (powrót do listy ofert)

Opis ogłoszenia:

Firma ADK Sp. z o.o. składa się ze specjalistów z wieloletnim doświadczeniem w branży rekrutacyjnej. Kadra działała również w zagranicznych firmach konsultingowych jak i budowlanych. Posiadamy status agencji zatrudnienia oraz certyfikat nr 10690 wydany przez Marszałka Województwa Zachodniopomorskiego.. Nasze działania dotyczą głównie rynku zagranicznego: UK, Irlandia gdzie pozyskujemy klientów.

Dla naszego Klienta poszukujemy kandydatów na stanowisko: MONTER KLIMATYZACJI - NIEMCY

Miejsce pracy: Niemcy - 53804 Much

Typ pracy: czas nieokreślony

Wymagania:

- przesłanie do nas aktualnego CV w j. polskim i niemieckim, świadectw pracy, referencji wyłącznie emailem lub poprzez APLIKUJ TERAZ , UWAGA!!! W TYTULE EMAILA ZAWSZE PROSZĘ PODAĆ STANOWISKO ORAZ IMIĘ I NAZWISKO.

Qualifikationen:
Ihre Aufgaben:
• Inbetriebnahme von Neuanlagen auf unsern Leistungsprüfständen
• Fehlerdiagnose bei Reparaturmaschinen
• Service- und Reparatur von Maschinen
• Kontrolle von Bauteilen und Stücklisten sowie Fließbildern

Anmerkungen Die Leute müssen Hartlöten :

Deutsch Kommunikativ / Gut

Pracodawca oferuje:

- zarobki: 11,23 € Brutto/Stunde + 40,00 € NETTO Diäten / Tag,
- zakwaterowanie (płatne) organizuje pracodawca

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aplikacji. Prosimy o dopisanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ust. z dn. 29.08.97 r. O Ochronie Danych Osobowych Dz. U. Nr 133 poz. 883