Elektryk / elektromonter Niemcy

Euroservices Polska sp. z o.o.

różne lokalizacje

2016-11-03

EUROSERVICES POLSKA SP. Z O.O. o numerze KRAZ 1069 dla swojego niemieckiego klienta poszukuje kandydatów do pracy w Niemczech na stanowisko:

Elektryk / Elektromonter

Miejsce pracy: różne lokalizacje, Niemcy

Obowiązki:

  • montaż instalacji elektrycznych;
  • układanie kabli, podłączanie urządzeń elektrycznych (oświetlenie, montaż gniazd wtykowych, włączników, przełączników elektrycznych);
  • diagnozowanie oraz usuwanie awarii urządzeń mechanicznych oraz podzespołów;

Wymagania:

  • kilkuletnie doświadczenie zawodowe;
  • wykształcenie kierunkowe;
  • uprawnienia SEP;
  • wysoki poziom motywacji do pracy i zaangażowania w pełnione obowiązki;
  • min. komunikatywna znajomość języka niemieckiego;
  • prawo jazdy kategorii B (wlasne auto)

Oferujemy:

  • stawka za godzinę plus dieta za każdy przepracowany dzień
  • praca stała, umowa na czas nieokreślony;
  • okres próbny: 6 miesięcy;
  • zakwaterowanie dostarczone przez pracodawcę, płatne przez pracodawcę.

JEŻELI SPEŁNIASZ NASZE WYMAGANIA, SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI I PRZEŚLIJ NAM SWOJE CV, MOŻE BYĆ W JĘZYKU POLSKIM.