INŻYNIER PROJEKTU

Corson s.c.

Bydgoszcz

2016-11-29

CorsonHR - Agencja Zatrudnienia (nr licencji 7933) poszukuje dla swojego klienta kandydatów na stanowisko

Miejsce pracy: Bydgoszcz

Pracownik na tym stanowisku będzie łącznikiem pomiędzy firmą a jej klientami oraz odpowiadać będzie za projektowanie i tworzenie produktów na zamówienie klienta.

Oczekiwania:

- Wykształcenie wyższe kierunkowe ( np. Mechanika, Budowa Maszyn lub Elektrotechnika)

- Min. 4 lata doświadczenia w obszarze projektowania komponentów z uwzględnieniem tworzyw sztucznych

- Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku w branży przetwórstwa tworzyw sztucznych

- Umiejętność projektowania w 3D ( program Solid Works lub inny podobny )

- Wiedza z zakresu właściwości i rodzajów tworzyw sztucznych

- Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie

- Umiejętność samodzielnej pracy oraz bardzo dobra organizacja

- Odpowiedzialność

- Zdolność analitycznego myślenia

- Umiejętność rozwiązywania problemów

Zakres obowiązków:

- Projektowanie w programie 3D komponentów o specyfikacji zgodnej z oczekiwaniami klienta

- Zarządzanie projektem chwili zebrania wymagań technicznych do jego zakończenia

- Koordynacja tworzenia projektów z tworzyw sztucznych i metali

- Współpraca z klientami z zagranicy

- Projektowanie m.in. złączy i konektorów

- Udział w rozpatrywaniu reklamacji

- Weryfikacja jakości

- Bieżące monitorowanie trendów i standardów panujących w branżach

Oferujemy:

- Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie

- Możliwość profesjonalnego rozwoju

-  Płaca adekwatna do doświadczenia i umiejętności

- Pakiet benefitów

- Prywatna opieka medyczna

Prosimy o umieszczanie w CV następującej klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz.U.z 2015r., poz. 2135 z późn. zm.)”.