Product Manager

Student Travel

Lublin

2016-11-03

Szukamy Product Managera, który będzie pracować z nami w biurze (Lublin), ale zadania w terenie również nie będą mu straszne.

Wymagane:

- doskonała znajomość europejskich destynacji turystycznych

- samodzielność, dobra organizacja

- język angielski na poziomie pozwalającym na swobodny kontakt z kontrahentami

- gotowość na służbowe wyjazdy

Dodatkowo mile widziane:

- doświadczenie w branży turystycznej (przy organizacji wyjazdów)

- współpraca z operatorami czarterowymi lub brokerami

- komunikatywność, otwartość

- znajomość języka francuskiego i/lub włoskiego

- dobra znajomość MS Excel

Zadania:

- wyszukiwanie najlepszych narciarskich i snowboardowych miejscówek

- kontakt z kontrahentami, negocjowanie warunków

- przygotowywanie ofert

- koordynowanie realizacji wyjazdów

- wyjazdy służbowe pomagające wybrać i dopracować warunku wyjazdów

Oferujemy:

- stałe zatrudnienie oparte o umowę o pracę

- wynagrodzenie adekwatne do umiejętności

- samodzielne stanowisko pracy i pole do rozwoju

- wyjazdy służbowe i szkolenia

- przyjemną pracę i dobrej atmosferze

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 100403 ofert pracy. Sprawdź!