Ekspert ds. Klienta Kluczowego

Duon Sprzedaż Sp. z o.o.

Poznań

2016-11-03

Jesteśmy liderem wśród niezależnych sprzedawców gazu ziemnego i energii elektrycznej. Od 2016 roku jesteśmy również częścią grupy FORTUM wytwarzającej i sprzedającej energię elektryczną oraz ciepło w Polsce, krajach skandynawskich, bałtyckich, a także w Azji.

 W związku z rozwojem poszukujemy kandydata/tki na stanowisko:

Kogo poszukujemy:

Nie musisz mieć wyższego wykształcenia, nie musisz również mówić płynnie 4-ema językami. Poszukujemy osoby entuzjastycznej i ambitnej, nie znoszącej bezczynności i realizującej się w stawianiu sobie wyzwań. Osoba aplikująca powinna cechować się dobrą organizacją pracy oraz umiejętnością budowania relacji z ludźmi. Wymagamy posiadania prawa jazdy kat. B oraz 2-letniego doświadczenia w segmencie B2B.

Zadania, przed jakimi stanie Ekspert:

 Sprzedaż energii elektrycznej oraz gazu w segmencie B2B, pozyskanie kluczowych klientów, przygotowywanie ofert, prowadzenie negocjacji handlowych oraz zawieranie umów. Pracując na tym stanowisku kandydat powinien wykazywać umiejętność planowania pracy w oparciu o cele sprzedażowe.

Co oferujemy w zamian?

 Oferujemy przede wszystkim przewagę na rynku dzięki unikalnym produktom, niespotykanym w obsługiwanym segmencie. W ten sposób będziesz mieć istotny wpływ na budowanie siły i pozycji Spółki na polskim rynku. Wynagrodzenie oparte jest o umowę współpracy zapewniającą podstawę oraz nieograniczone prowizje. Jeśli jesteś dobry/dobra możesz zarobić nawet 300tys. zł rocznie. Do pracy oferujemy niezbędne narzędzia, takie jak laptop, telefon i samochód.

wyślij do nas swoje CV
Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 100403 ofert pracy. Sprawdź!