Praca na produkcji

Bodycote Polska Sp. z o.o.

Świebodzin

2016-11-03

BODYCOTE. Wiodący dostawca usług obróbki cieplnej na świecie. Obróbka cieplna obejmuje różne techniki i specjalistyczne procesy inżynieryjne polepszające właściwości metali i stopów oraz przedłużające okres eksploatacji komponentów, jak również stanowiące istotną część każdego procesu produkcyjnego.

Firma Bodycote Polska Sp. z o.o. posiada 6 oddziałów w Polsce i zajmuje wyjątkowe miejsce na rynku dzięki globalnej sieci oraz doświadczeniu i wiedzy pracowników, które pozwalają oferować producentom niezawodne, opłacalne usługi wysokiej jakości bez względu na rozmiar produkcji i sektor rynku.

Pomocnik Operatora

Główne obowiązki:

- Praca polega na przygotowywaniu wsadów do pieców hartujących

- Realizacja pracy oddbywa się w porozumieniu z zespołem nadzorującym

Wymagania:

- Sumienność, motywacja do pracy i chęć do nauki

Firma oferuje:

- Przyuczenie do zawodu, możliwości awansu

- Wynagrodzenie płacone na koniec miesiąca

- Stabline zatrudnienie w opaciu o umowę o pracę

- Zapraszamy do współpracy z doświadczonym zespołem specjalizującym sie w obróbce cieplnej metali

Jak złożyć aplikację?

Aplikacje należy przesyłać drogą mailową na adres: APLIKUJ lub dostarczać CV osobiście w oddziale firmy w Świebodzienie przy ul. Świerczewskiego 76.

By aplikacja była kompletna, proszę załączyć niniejsza klauzulę:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz.U.z 2014r., poz.1182 ze zm.).”