Dyrektor ds. ogłoszeń

Flame Employment Polska Sp. z o.o.

Poznań

2016-11-04

Flame Employment Polska dla swojego klienta, znanego wydawnictwa z branży rolniczej, poszukuje kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Poznań
Nr referencyjny: 2016/PO/DDSO

Obowiązki:

- koordynacja działu sprzedaży ogłoszeń

- business development

- współpraca z domami mediowymi

- budowanie, zarządzanie, rozwijanie i motywowanie podległego zespołu

Wymagania:

- doświadczenia na analogicznym stanowisku

- znajomości branży rolniczej oraz reklamowej

- minimum 3-letnie doświadczenie w kierowaniu zespołem

- zdolności przywódcze, cechy kreatywnego lidera

- znajomość realiów współpracy z domami mediowymi

- bardzo dobrej znajomości języka angielskiego bądź niemieckiego

Oferujemy:

- stabilną pracę w renomowanym wydawnictwie

- niezbędne narzędzia pracy (samochód, laptop, telefon) wraz z atrakcyjnym pakietem benefitów pozapłacowych

- wynagrodzenie 15000-20000pln brutto miesięcznie

Osoby zainteresowane zachęcamy do aplikowania na niniejszej stronie, jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami.

W aplikacji prosimy umieścić następującą klauzulę: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 r. o ochronie danych osobowych Dz. U. nr 133, poz. 883 ze zm.).

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 102333 ofert pracy. Sprawdź!