Operator CNC

Axamo Sp. z o.o.

Jasionka

2016-11-03

Axamo to firma rekrutacyjna założona z myślą o budowaniu długotrwałych relacji z Klientami i Kandydatami poprzez ciągłe doskonalenie i rozbudowę posiadanych zasobów jak również rozwijanie i kształtowanie nowych relacji międzyludzkich. Działania naszej firmy skupiają się na oferowaniu kompletnych rozwiązań rekrutacyjnych z obszarów Inżynierii,  IT, Finansów i Bankowości oraz sektora Medycznego. Posiadamy biura w Polsce (Warszawa, Rzeszów) oraz w Wielkiej Brytanii (Londyn).

Dla naszego klienta, renomowanej firmy zajmującej się produkcją precyzyjnych komponentów dla przemysłu lotniczego poszukujemy kandydatów na stanowisko Operatora CNC

Miejsce pracy: Jasionka (Tajęcina)
Nr referencyjny: CNC/10/2016

Obowiązki:

  • Obsługa obrabiarek CNC (tokarki, frezarki)
  • Dbanie o prawidłowość produkcji
  • Kontrola jakości wykonanych elementów przy użyciu narzędzi pomiarowych
  • Monitorowanie stanu technicznego maszyn
  • Praca w oparciu o standardy panujące w firmie

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy z Tokarkami lub Frezarkami
  • Znajomość sterowania Fanuc/ Siemens/ Heidenhain
  • Bardzo dobra znajomość rysunku technicznego
  • Mile widziana znajomość języka angielskiego
  • Dużym atutem będzie doświadczenie w branży lotniczej
  • Mile widziane doświadczenie w pracy z materiałami trudnoobrabialnymi

Oferujemy:

Możliwość rozwoju zawodowego oraz atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia i kwalifikacji.

Osoby spełniające powyższe kryteria, zainteresowane ww. ofertą pracy proszone są o przesłanie CV na adres APLIKUJ w tytule wpisując CNC/10/2016

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy, potrzebnych w procesie rekrutacji (zgodnie z ustawa z dn. 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. Nr 133 poz. 883). Powyższe dane podaje dobrowolnie. Zostałem (-am) poinformowany (-a) o prawie dostępu do treści danych oraz możliwości ich poprawiania."

Zastrzegamy sobie możliwość odpowiedzi tylko na wybrane aplikacje.