Specjalista ds. IT

Flame Employment Polska Sp. z o.o.

Bydgoszcz

2016-11-03

Flame Employment Polska Sp. z o.o. istnieje jako agencja pracy od 2005 roku. Posiadamy certyfikat Agencji Zatrudnienia nr 2376. Dla naszych klientów zrekrutowaliśmy ponad 10 000 pracowników różnego szczebla w wielu branżach. Jesteśmy Partnerem Biznesowym dla naszych klientów, którzy darzą nas zaufaniem i wystawiają nam pozytywne referencje na temat naszego profesjonalizmu i skuteczności. Aktualnie dla naszego klienta poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Bydgoszcz
Nr referencyjny: 2016/B/IT

Obowiązki:
  • administracja infrastrukturą sieciową firmy w sposób zapewniający jej nieprzerwane działanie,
  • administracja i nadzór nad serwerami opartymi o system Windows 2012 Server, w tym również w środowiskach wirtualnych, oraz systemami z rodziny Linux,
  • administracja bazami danych firmy opartymi na MS SQL 2014,
  • realizowanie polityki bezpieczeństwa danych firmowych w tym polityki archiwizacji oraz odtwarzania danych według ustalonego Disaster Recovery Plan,
  • wsparcie techniczne użytkowników firmy,
  • naprawa, modernizacja , konfiguracja komputerów oraz infrastruktury firmowej
    zaopatrywanie firmy w niezbędne narzędzia z dziedziny IT,
  • prowadzenie projektów związanych z rozwojem serwisu e-commerce.
Wymagania:
  • znajomość języka angielskiego lub niemieckiego w stopniu umożliwiającym swobodnąkomunikację,
  • doświadczenie w administrowaniu Windows Server 2012, Active Directory, Hyper-V oraz urządzeń sieciowych CISCO,
  • praktyczna wiedza z zakresu technologii VoIP w tym protokołów SIP, H323 , SCCP, RTP,
  • umiejętność konfiguracji i zarządzania Voice Gateways opartych na technologii Cisco CUCM/CUCME,
  • znajomość protokołów: TCP/IP, HTTP, FTP, TFTP, DNS, SSH itp.,
  • znajomość systemów Linux,
  • bardzo dobra znajomość systemów operacyjnych Win7/8/10,
  • dobra znajomość pakietu MS Office (Excel, Word, PowerPoint),
  • doświadczenie w pracy z MS SQL Database na poziomie administracyjnym,
  • praktyczna wiedza na temat rozwiązań ochrony danych typu Backup/Antyvirus Solutions for Bussines.
Oferujemy:
  • pracę w młodym i dynamicznym zespole,
  • umowę o pracę,
  • możliwość realizacji własnych pomysłów,
  • atrakcyjne wynagrodzenie.

"Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celach rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jedn.: Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.)."