OPERATOR /KA W ZAKŁADZIE PRODUKCJI KART – PRODUKTÓW RZĄDOWYCH

Gemalto Sp. z o.o.

Tczew

2016-11-03

ABOUT GEMALTO

Gemalto is the world leader in digital security with annual revenues in 2014 of €2.5 billion and more than 14,000 employees operating out of 99 offices and 24 R&D centers, located in 46 countries.

We are at the heart of the rapidly evolving digital society and a third of the world uses our products. Gemalto’s digital solutions ensure that people communicate, travel, shop, bank, entertain and work safer and easier.

JOIN US

We can offer you a dynamic career in a friendly, diverse international work environment where your contribution is highly valued.

OPERATOR /KA W ZAKŁADZIE PRODUKCJI
KART – PRODUKTÓW RZĄDOWYCH

Miejsce pracy: Tczew

  • Chcesz podjąć NOWE WYZWANIE w firmie wdrażającej nowe produkty dla międzynarodowych klientów rządowych - zgłoś się do NAS!
  • LUBISZ PRACĘ W ZESPOLE i posiadasz INICJATYWĘ, jesteś DOKŁADNY i wykazujesz dbałość o JAKOŚĆ produktów - zgłoś się do NAS!
  • Jesteś osobą KREATYWNĄ - zgłoś się do NAS!

CZEKAMY WŁAŚNIE NA CIEBIE!

OFERUJEMY:
  • pracę w rozwijającej się międzynarodowej firmie posiadającej klientów w ponad 180 krajach
  • umowę o pracę w przyjaznym i bezpiecznym środowisku pracy
  • wypłatę wynagrodzenia na czas
  • oprócz wynagrodzenia zasadniczego premię produkcyjną
  • szkolenia
  • pakiet socjalny obejmujacy:
    - pakiet medyczny
    - grupowe ubezpieczenie na życie
    - dopłatę do dojazdów do pracy
    - dopłatę do obiadów
    - benefity ze środków ZFS (np. kartę multisport)
  • Dodatkowo możesz brać udział w korporacyjnym programie mającym na celu wspomaganie lokalnego środowiska społecznego.
Twoim celem na stanowisku operatora będzie:
  • praca zespołowa na rzecz produkcji kart dla naszych klientów
  • dbałość o jakość naszych produktów
  • proaktywne działania na rzecz wydajności i poprawy jakości
Twoje zadania będą między innymi związane z:
  • przygotowywaniem urządzenia do produkcji
  • weryfikacją ilości kart na początku i końcu procesu przez ich przeliczanie
  • przestrzeganiem ustalonych procedur procesu produkcyjnego i zgłaszanie ewentualnych niezgodności
  • przeprowadzaniem samokontroli podczas produkcji
  • techniczne utrzymywanie urządzenia
  • raportowaniem wyników w systemie zgodnie z ustalonymi zasadami raportowania
  • rejestrowaniem pracy urządzenia w dzienniku urządzenia

Jeżeli jesteś zainteresowany/a naszą ofertą i spełniasz również poniższe wymagania zgłoś swój udział w procesie rekrutacyjnym:

  • wykształcenie techniczne (preferowane)
  • umiejętności manualne
  • doświadczenie i znajomość obsługi maszyn produkcyjnych
  • znajomość obsługi MS Office (word, excel)
  • chęć nauki i rozwoju :)

Why Gemalto?

  • You can contribute to making the digital world a safer place!
  • 94% of our employees think that Gemalto is a Great Place to Work.
  • Innovation: 180 million Euros investment in R&D in 2014.
  • Promotion from Within: 94% of top managers have been promoted from within.
  • Learning: 84% of our employees felt they grew in 2014.
  • Mobility: We offer cross-functional, inter-business and geographic mobility.
  • Diversity: We embrace and value diversity: our employees comprise 116 nationalities.
  • Sustainability: We have an ethical, environmental approach to business, and support community initiatives.
  • Your development is our commitment.