Serwisant urządzeń czyszczących

Flame Employment Polska Sp. z o.o.

Toruń

2016-11-03

Flame Employment Polska Sp. z o.o. istnieje jako agencja pracy od 2005 roku. Posiadamy certyfikat Agencji Zatrudnienia nr 2376. Dla naszych klientów zrekrutowaliśmy ponad 10 000 pracowników różnego szczebla w wielu branżach. Jesteśmy Partnerem Biznesowym dla naszych klientów, którzy darzą nas zaufaniem i wystawiają nam pozytywne referencje na temat naszego profesjonalizmu i skuteczności.

Dla jednego z naszych Klientów poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Toruń

Obowiązki:

  • obsługa serwisowa urządzeń czyszczących,
  • obsługa w zakresie: utrzymania, eksploatacji, oględzin, przeglądów, remontów i napraw ww. urządzeń,
  • współpraca w zakresie ofertowania i zamawiania części zamiennych,
  • przygotowanie opinii i ekspertyz technicznych.

Wymagania:

  • uprawnienia elektryczne SEP E do 1kV
  • aktualna książeczka sanepidowska
  • niezbędne doświadczenie na stanowisku związanym z serwisem urządzeń
  • wiedza z zakresu elektroniki, elektrotechniki oraz mechaniki
  • prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • pracę w stabilnej, nowoczesnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • niezbędne narzędzia pracy,
  • pracę w dynamicznym a zarazem profesjonalnym zespole.

W aplikacji prosimy umieścić następującą klauzulę: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 r. o ochronie danych osobowych Dz. U. nr 133, poz. 883 ze zm.).