Pomocnik przy produkcji żywności (k/m)

Fachowcy Firmy Meyer Sp. z o. o.

Mansfeld

2016-11-03

Agencja Zatrudnienia Fachowcy Firmy Meyer Sp. z o.o. (nr wpisu do rejestru 8474) spółka córka niemieckiej firmy Meyer Fachkräfte z siedzibą w Erfurcie poszukuje dla swojego klienta kandydatów (k/m) na stanowisko:

Miejsce pracy: Niemcy, Mansfeld
Nr referencyjny: PZ/09/2016

Obowiązki:

  • praca przy taśmie produkcyjnej
  • obróbka, sortowanie towaru
  • pakowanie gotowych wyrobów spożywczych
  • kontrola jakości
  • czyszczenie maszyn produkcyjnych

Wymagania:

  • komunikatywna znajomość j. niemieckiego
  • mobilność - prawo jazdy kat. B oraz własny samochód- praca w różnych zakładach jednej firmy
  • gotowość do pracy w systemie 4-zmianowym oraz w weekendy i święta
  • elastyczność (praca na różnych stanowiskach, przy różnych liniach produkcyjnych)
  • mile widziane doświadczenie na stanowisku produkcyjnym

Oferujemy:

  • zatrudnienie w ramach niemieckiej umowy o pracę
  • pomoc w organizacji zakwaterowania
  • wsparcie polskiego konsultanta
  • możliwość podjęcia pracy od zaraz

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV w języku niemieckim wpisując w tytule PZ/09/2016

Wysyłając dokumenty prosimy o załączenie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz.U.02.101.926 tekst jednolity z późniejszymi zmianami)".

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 102325 ofert pracy. Sprawdź!