Dysponent personalny (k/m)

Fachowcy Firmy Meyer Sp. z o. o.

Wrocław

2016-11-03

Dynamicznie rozwijający się zespół poszukuje kandydata (k/m) do pracy w biurze we Wrocławiu. Posiadamy 20-letnie doświadczenie działając w międzynarodowym środowisku Grupy Meyer. Poszukujemy zmotywowanej, zaangażowanej i komunikatywnej osoby, zorientowanej na pracę zespołową, która odnajdzie się w przedsiębiorstwie o płaskiej strukturze organizacyjnej.

Miejsce pracy: Wrocław
Nr referencyjny: PD/11/2016

Obowiązki:

  • Prowadzenie ogólnej korespondencji z pracownikami i klientami korporacyjnymi
  • Planowanie, kierowanie i koordynacja zatrudniania personelu
  • Pozyskiwanie i wybór kandydatów
  • Budowanie struktur i rozwój dziedzin działalności gospodarczej w Polsce i w Niemczech
  • Odpowiedzialność za pracowników, zlecenia oraz klientów korporacyjnych
  • Współpraca z niemieckimi przedsiębiorstwami koncernu
  • Udział w dokształcaniu i wydarzeniach organizowanych w Niemczech i w Polsce
  • Współpraca w ramach procesów decyzyjnych
  • Monitoring sytuacji w zakresie działań konkurencji oraz rynku
  • Współdziałanie w zakresie organizacji i kierowania wewnątrzzakładową współpracą poszczególnych działów firmy konieczną dla pomyślnej realizacji koncepcji działania przedsiębiorstwa
  • Współdziałanie w zakresie opracowywania i realizacji standardów jakościowych
  • Zorientowane na serwis, wsparcie i doradztwo klienta, telefonicznie oraz bezpośrednio u klienta
  • Rozwój długofalowych relacji z klientami

Wymagania:

  • ukończone studia lub porównywalne doświadczenie zawodowe
  • doświadczenie w obsłudze klienta w branży usług personalnych
  • doświadczenie zawodowe w sprzedaży jak i kwalifikacje zawodowe z zakresu doradztwa  w branży usług personalnych
  • bardzo dobra znajomość języka niemieckiego w mowie i piśmie
  • prawo jazdy kat. B
  • ponadprzeciętne zaangażowanie
  • niezawodność oraz zorientowanie na klienta
  • gotowość do odbywania podróży służbowych

Oferujemy:

  • rodzinną atmosferę pracy, różnorodne zadania oraz nowoczesne i atrakcyjne miejsce pracy
  • seminaria, szkolenia i wiele innych możliwości rozwoju zawodowego
  • umowę o pracę z atrakcyjnym wynagrodzeniem i perspektywą systemu premiowego uzależnionego od wyników
  • możliwość rozwoju i szkoleń w ramach naszej akademii szkoleń

Zapraszamy do  przesłania CV w języku niemieckim za pomocą przycisku aplikowania.

Wysyłając dokumenty prosimy o załączenie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz.U.02.101.926 tekst jednolity z późniejszymi zmianami)".

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 83140 ofert pracy. Sprawdź!