Lekka praca na produkcji - dla kobiet

Ascari Poland

Brno

2016-12-02

Poszukujemy kobiet na stanowisko: Monter wiązek elektrycznych.

Wymagania:
Rozróżnianie kolorów
Sprawność fizyczna

Gotowość do wyjazdu

Miejsce pracy: Brno

Zapewniamy:

Darmowe zakwaterowanie w Pensjonacie AK Koral (pensjonat w górach)
Dofinansowanie do wyżywienia w wysokości 55%
Umowę o pracę
13 pensję (wypłacaną w dwóch ratach)
25 dni urlopu wypoczynkowego
Opiekę lekarską

•       Podstawowa płaca: 15 500 Kč / 2544 zł

•       Płaca po 6 miesiącach: 16 000 Kč / 2626 zł

•       Dodatek za zmiany: 1 500 – 2 000 Kč / 246 – 328 zł

•       Productivity bonus: 1 500 Kč / 246 zł (kwartalnie 4 500 Kč / 739 zł)

•       Dodatek za noc oraz weekendowe zmiany: 10%

•       Dodatek za nadgodziny: 30%

•       Dodatek za święta państwowe: 100%

Dzień wypłaty: 15. dzień w miesiącu

Zakres obowiązków:
Montaż oraz delikatna praca manualna z kablami oraz łącznikami.

Czas pracy:

Zmiany 12 godzinne w systemie:

2 dni w godzinach 6-18/ dzień wolny
2 dni w godzinach 18-6/3 dni wolne

Praca częściowo siedząca częściowo stojąca.

Dwie przerwy 30 minutowe wliczone w czas pracy.

Osoby zainteresowane zapraszam do wysłanie swojego cv na adres: APLIKUJ

Prosimy o zamieszczenie w CV następującej klauzuli:

'Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.'

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 102737 ofert pracy. Sprawdź!