Operator wózka widłowego - Opole

Asistnet Work Group

Opole

2016-11-02

Asistnet Work Group Sp. z o.o. jest działającą na rynku polskim agencją doradztwa personalnego i pracy tymczasowej nr 10052.

Aktualnie dla naszego klienta, poszukujemy osoby na stanowisko:

Zakres obowiązków:

- przyjęcia i wydania towaru
- załadunek i rozładunek towarów
- kontrola stanów w magazynie
- rozlokowanie towaru na magazynie

Wymagania:

- motywacja do pracy
- dobra organizacja pracy
- uprawnienia na wózek widłowy
- mile widziane doświadczenie w pracy na magazynie

Oferujemy:

- zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową
- atrakcyjne wynagrodzenie: 2400 zł brutto + premia
- pracę w godzinach 7-15 od poniedziałku do piątku

Prosimy o przesłanie CV zawierające następującą klauzulę:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawąz dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883.)

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 102275 ofert pracy. Sprawdź!