Serwisant sprzętu IT

Asistnet Work Group

Wrocław

2016-11-02

Asistnet Work Group Sp. z o.o. jest działającą na rynku polskim agencją doradztwa personalnego i pracy tymczasowej nr 10052

Dla naszego klienta, międzynarodowego przedsiębiorstwa, które świadczy kompleksowe usługi serwisowe sprzętu komputerowego na skalę przemysłową poszukujemy pracowników na stanowisko:

Serwisant - Informatyk
Lokalizacja: Bielany Wrocławskie

Zakres obowiązków:

- diagnoza i naprawa usterek
- montaż podzespołów elektronicznych do komputerów

Wymagania:

- wiedza z zakresu budowy laptopów
- mile widziane doświadczenie w naprawie sprzętu elektronicznego

Oferujemy:

- umowę o pracę tymczasową
- długotrwałą współpracę i możliwość rozwoju
- wynagrodzenie 2000 zł brutto + atrakcyjna premia
- pracę od poniedziałku do piątku (na zmianę poranną)

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie swojej aplikacji zawierającej CV.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883.

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 99167 ofert pracy. Sprawdź!