Specjalista ds. umawiania spotkań - Piaseczno - od zaraz

LEVEL WORK

Warszawa

2016-11-19

Agencja Pracy Tymczasowej i Doradztwa Personalnego LEVEL WORK
Nr Licencji 10944

Konsultant ds. umawiania spotkań
Miejsce pracy *Piaseczno*

ZADANIA:
telefoniczny kontakt z osobą docelową w celu umówienia spotkania z przedstawicielem ubezpieczeniowo-finansowym.

Lekka praca dla każdego !

WYMAGANIA:
Nie mamy szczególnych wymagań, szukamy osób komunikatywnych z co najmniej średnim wykształceniem. Doświadczenie nie jest wymagane :) Wszystkiego Cię nauczymy !

OFERUJEMY:
- umowę zlecenie na okres próbny (3 miesiące);
- stabilność zatrudnienia;
- pracę od pon-pt w godz. 9-21 i możliwość pracy w soboty 10-16
- 11zł/h brutto>160h<12zł/h brutto + premie;

Osoby chętne prosimy o przesyłanie CV ze zdjęciem poprzez formularz z:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).”

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 99986 ofert pracy. Sprawdź!