Serwisant (elektryk) zabudów pojazdów specjalnych

Zoeller Tech

Chorzów

2016-11-02

Opis stanowiska:

  • praca w serwisie pojazdów komunalnych oraz przeprowadzanie  napraw u klientów
  • naprawa i montaż instalacji elektrycznych na zabudowach śmieciarek zgodnie z dokumentacją techniczną
  • instalacja sterowników
  • rejestrowanie wykonanych operacji w systemie ERP
  • praca w zespole

Oczekujemy:

  • wykształcenia min. zasadniczego zawodowego
  • umiejętności czytania i posługiwania się schematami elektrycznymi i rysunkami konstrukcyjnymi
  • umiejętności posługiwania się podstawowym sprzętem kontrolno-pomiarowym
  • kilkuletniego doświadczenie na podobnym stanowisku
  • gotowości do uczenia się i podnoszenia kwalifikacji
  • umiejętności samodzielnego rozwiązywania problemów technicznych
  • solidności i odpowiedzialności
  • prawo jazdy kat.B
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

Oferujemy:

  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej
  • po okresie próbnym zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę