Sprzedawca w Salonie łazienek

Kamila Krzysztoń

Wyry

2016-11-02

OPIS STANOWISKA :

  • Sprzedaż produktów techniki sanitarnej

  • wystawianie faktur w programie sprzedażowym, tworzenie zamówień

  • przygotowanie i prezentacja ofert handlowych

  • Obsługa programu sprzedażowego

  • Obsługa programu Cad Decor

  • Praca od 8,00 do 18,00 w systemie zmianowym

WYMAGANIA :

  • Doświadczenie i znajomość w branży sanitarnej

  • Umiejętność pozyskiwania nowych klientów

  • Wykształcenie minimum średnie

  • Samodzielność, dynamika, dobra organizacja czasu pracy

  • Wysoka kultura osobista, samodzielność oraz odpowiedzialność

  • Umiejętność obsługi komputera (pakiet MS Office)

  • Komunikatywność, łatwość nawiązywania kontaktów

OFERUJEMY

  • Umowę o pracę

  • Stałą pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • możliwość rozwoju zawodowego oraz zdobywania doświadczenia w pracy nad ciekawymi projektami i realizacjami

  • wsparcie doświadczonych handlowców na każdym etapie kontaktu z klientem

  • miłą atmosferę pracy w młodym zespole

Wynagrodzenie od 1850 do 2500 brutto + premia

osoby zainteresowane prosimy o przesłanie dokumentów aplikacyjnych CV. W temacie wiadomości proszę o wpisanie „sprzedawca – dział łazienek”

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 102275 ofert pracy. Sprawdź!