Mechanik samochodowy- okolice Bremerhafen

SaSa Recruitment

Bremerhafen

2016-11-02

PRACA od ZARAZ  - Niemcy!

Dla naszego zagranicznego klienta szukamy osób na stanowisko:

Mechanik samochodowy - w okolicy Beremerhafen

Opis stanowiska:

  • Naprawy różnych typów samochodów
  • Samodzielne szukanie błędów i ich usuwanie
  • Wymiana części eksploatacyjnych
  • Montaż i testowanie poszczególnych podzespołów
  • Analiza błędów pamięci

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy jako mechanik, min. 1 rok
  • Chęć podjęcia pracy od ZARAZ
  • Samodzielność, odpowiedzialność oraz motywacja do pracy
  • Prawo jazdy kategorii B

Oferujemy:

  • Niemiecką umowę o pracę, podpisywana bezpośrednio u niemieckiego pracodawcy
  • Atrakcyjne wynagrodzenie już na okresie próbnym 11 Euro/ h + diety 24 Euro dzienne
  • Możliwe nadgodziny, wypłacane wraz z wynagrodzeniem
  • Praca w przyjaznej, niemieckiej firmie
  • Zakwaterowanie zapewnione przez pracodawcę ( ok. 300 Euro miesięcznie)
  • Niemieckie świadczenia socjalne, pakiet ubezpieczeń zdrowotnych, Kindergeld

Aplikację prosimy składać poprzez adres mailowy: APLIKUJ bądź telefonicznie pod numerem: 0048  784 560 881 Prosimy także o załączenie poniższej klauzuli:"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb rekrutacji, zgodnie z ustaw z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2002 r. nr 101, poz. 926, ze zm.)"

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 99798 ofert pracy. Sprawdź!