Dyspozytor - Niemcy ( Magdeburg) - poszukiwana osoba z językiem niemieckim

SaSa Recruitment

Magdeburg

2016-11-02

Dyspozytor- od zaraz/ 2200-3000 €/ blisko granicy – Magdeburg

Nie wymagamy doświadczenia – możesz je zdobyć na niemieckim rynku pracy

Zakres obowiązków:

Planowanie i organizowanie transportów drobnicowych i całopojazdowych
Zdalna koordynacja pracy kierowców na terenie Niemiec – praca stacjonarna w siedzibie firmy
Nadzór nad prawidłową realizacją umowy z przewoźnikami
Rejestracja zleceń transportowych, ustalanie tras i nadzór nad pracą kierowców oraz optymalizowanie kosztów
Monitorowanie zleceń w trakcie ich realizacji
Sprawdzanie kompletności otrzymywanych dokumentów transportowych
Kontrola realizacji zleceń – dbanie o jakość i terminowość dostaw
Realizacja zamówień i ich dokumentacja

Wymagania:

Doświadczenie MILE WIDZIANE
Praktyczna znajomość zagadnień transportowych
Znajomość topografii Niemiec
Dobra znajomość urządzeń elektronicznych, pakietu MS Office (Word, Excel)
Wysokie zdolności organizacyjne

Wymagana znajomość języka niemieckiego

Oferujemy:

stabilne zatrudnienie bezpośrednio w niemieckiej firmie
umowę o prace
nadzór nad praca kierowców
możliwosc rozwoju i podnoszenia kwalifikacji zawodowych
atrakcyjne wynagrodzenie, tj. 2200- 3000 Euro brutto / m-c
zakwaterowanie
terminową wypłatę wynagrodzenia
niemieckie ubezpieczenie społeczne
niemieckie świadczenia socjalne (pomoc w załatwianiu formalności, również w uzyskaniu tzw. Kindergeld)
nowoczesną flotę
możliwość podjęcia pracy od zaraz
pracę w stabilnej i stale rozwijającej się firmie

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 99856 ofert pracy. Sprawdź!