Doradca zawodowy

Kuźnia Ekspertów Artur Roger

Włoszczowa

2016-11-02

Firma szkoleniowo-doradcza Kuźnia Ekspertów, poszukuje osób na stanowisko:

DORADCA ZAWODOWY

(Nr ref DZ/01/16)

Firma szkoleniowa „Kuźnia ekspertów” poszukuje doradcy zawodowego do prowadzenia indywidualnego doradztwa zawodowego oraz zajęć grupowych.

Miejsce: woj. świętokrzyskie

Zakres obowiązków:

  • Prowadzenie spotkań indywidualnych (IPD, ścieżka rozwoju itp.);
  • przeprowadzenie zajęć grupowych;
  • przygotowanie materiałów potrzebnych do realizacji spotkań;
  • wypełnianie dokumentacji projektowej.

Wymagania:

  • ukończone studia wyższe kierunkowe – doradztwo zawodowe;
  • udokumentowane min. 2-letnie doświadczenie w pracy na stanowisku doradcy zawodowego;
  • doświadczenie w prowadzeniu doradztwa indywidualnego oraz zajęć grupowych
  • lista referencji.

Osoby zainteresowane współpracą prosimy o przesłanie aplikacji zawierającej:

  • cv;
  • listę referencji (prosimy o wysłanie tylko spisu posiadanych referencji);
  • propozycję stawki godzinowej brutto za prowadzenie zajęć grupowych.

Aplikację prosimy przesyłać na adres: APLIKUJ w tytule wpisując numer referencyjny.

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.