Samodzielny/a Księgowy/a

Digital Beast Estate

Warszawa

2016-11-02

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

    Samodzielne prowadzenie ksiąg;

    Przygotowywanie deklaracji podatkowych (VAT, CIT, PIT);

    Przygotowanie deklaracji dla instytucji zewnętrznych GUS, NBP;

    Kontakt i współpraca z zewnętrznymi instytucjami (ZUS, US, GUS);

    Sporządzanie sprawozdań finansowych (w tym RZiS oraz bilansów);

    Kontrola dokumentów księgowych pod względem prawnymi formalnym oraz nadzór nad ich obiegiem;

    Przygotowywanie raportów finansowych na potrzeby Zarządu Spółki, banków oraz instytucji zewnętrznych;

    Analiza zapisów księgowych, uzgadnianie kont księgi głównej;

    Kontrola i analiza przepływów pieniężnych;

    Analiza kosztów oraz optymalizacja rozwiązań księgowych.

WYMAGANIA:

    Wykształcenie kierunkowe (wyższe będzie atutem);

    Minimum kilkuletnie doświadczenie zawodowe w księgowości  - warunek konieczny (mile widziane doświadczenie pracy w biurze rachunkowym);

    Znajomość zasad kadrowych, księgowych oraz przepisów podatkowych;

    Posiadanie licencji na usługowe prowadzenie ksiąg – mile widziane;

    Dobra znajomość programów MS Office, w szczególności Excel;

    Znajomość programu Symfonia – mile widziana;

    Samodzielność, skrupulatność i poczucie odpowiedzialności.

OFERUJEMY:

    Stabilne warunki zatrudnienia;

    Pracę pełną wyzwań w nowoczesnej, rozwijającej się firmie;

    Pracę w środowisku umożliwiającym rozwój i zdobywanie nowych doświadczeń.