Opiekun osoby niepełnosprawnej

Interima

Wejherowo

2016-11-02

Interima Polska Sp. z o.o., posiadająca certyfikat Agencji Zatrudnienia o numerze 12876, na zlecenie swojego klienta prowadzi obecnie rekrutację na stanowisko:

Ilość wolnych miejsc: 1

Miejsce pracy: Wejherowo i okolice, woj. pomorskie
Wymagania:
-Wykazywanie się empatią oraz zdolnością do jazdy z osobami niepełnosprawnymi

-Komunikatywność, życzliwość, wyrozumiałość, troska, tolerancja

-Brak nałogów

-Dyspozycyjność

-Idealnie z prawem jazdy

Obowiązki:

-Opieka nad osobami niepełnosprawnymi (również na wózkach inwalidzkich) w ramach dojazdu do placówek oświatowych na terenie Wejherowa i woj. pomorskiego

Oferujemy:

-Pracę na pół etatu
-Umowę o pracę na czas określony z możliwością jej przedłużenia
-Miesięczne wynagrodzenie 1000 zł brutto
-Mile widziane osoby z doświadczeniem w opiece nad osobami niepełnosprawnymi (kursy, szkolenia, wykształcenie kierunkowe, np.rewalidacja)

Dodatkowe informacje:

-Oferta pracy jest skierowana również do osób z orzeczeniem o niepełnosprawności.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie swojego CV na adres: APLIKUJ wraz  z załączeniem następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883).” Interima Polska Sp. z o.o. zastrzega sobie prawo do skontaktowania się tylko z wybranymi kandydatami.

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 102336 ofert pracy. Sprawdź!